O mnie

1404696_848131618596762_6861887004226058993_o

Cześć i czołem!

Strona Izzy na tropie powstała z myślą o dzieleniu się wiedzą na tematy ściśle związane z życiem autorki tego bloga. Przeczytacie tutaj więc o koniach, jak i jeździectwie, dowiecie się przydatnych rzeczy z dziedziny fotografii, wyruszycie w podróż po Polsce w poszukiwaniu pięknych miejsc do sfotografowania, a także poznacie, co to znaczy mieć u boku czworonożnego przyjaciela.  Ponadto Izzy opowie o życiu z pasji, pracowaniu z pasją i poświęcaniu się dla pasji.

Czy taki lifestyle jest opłacalny i wart Waszego czasu? Przekonajcie się sami!

Kilka słów o mnie

Mam na imię Izabela i jestem założycielką bloga Izzy na tropie, który istnieje od początku 2016 roku. Z zawodu jestem hodowcą koni; studiuję fotografię artystyczną oraz dziennikarstwo. Z końmi pracuję, odkąd sięgnę pamięcią i od zawsze czułam, że to sens mojego życia. Po drodze do rodziny trafił pierwszy pies rasy Siberian Husky – Ziomek, który na nowo zdefiniował mój lifestyle. Dzięki niemu pokochałam zimę, zaczęłam trenować psie zaprzęgi oraz propagować ten sport na forum publicznym. W tym samym okresie odkryłam fotografię, pokochałam ją równie mocno, co konie oraz psy i od 2010 roku ciężko pracuję, by stawać się coraz lepszym i bardziej rozpoznawalnym fotografem. Moje zdjęcia zostały już wyróżnione na trzech ogólnopolskich wystawach; są połączeniem tego, co kocham – fotografowania zwierząt „na dziko” i z człowiekiem. Oprócz tego jeżdżę na imprezy oraz zawody sportowe zarówno krajowe, jak i międzynarodowe, gdzie wykonuję fotoreportaże.

Izzy na tropie

Zawsze pracowałam w swoich zawodach, co mnie uszczęśliwiało i sprawiało, że życie stawało się prostsze i bardziej kolorowe. Podczas pracy jako instruktor jazdy konnej odkryłam coś, o co nigdy bym się nie podejrzewała – ogromną chęć przekazywania swojej wiedzy innym. Czerpię z tego ogromną radość i teraz całą tę wiedzę pragnę przekazać Tobie na tym blogu. Jeżeli więc chcesz lepiej poznać konie, radość z posiadania psa lub myślisz nad zakupem pierwszej lustrzanki – pomogę Ci. Wytropię najlepsze rozwiązania, pokażę drogę do osiągnięcia sukcesu i zmotywuję do działania.

Nie czekaj, aż sukces ucieknie Ci sprzed nosa – zacznij działać już dziś!