Kontakt/współpraca

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, pisz na adres

kontakt@izzynatropie.pl

Do skrzynki zaglądam regularnie i staram się odpowiadać na każdego maila.

Izzy na tropie to blog lifestyle’owy tworzony z miłości do pasji dla osób zakochanych w tym, co robią. Jest skierowany głównie do pasjonatów fotografii, szczęśliwych posiadaczy czworonogów, podróżników szukających nowych miejsc do zwiedzenia, a także osób chcących rozpocząć nową przygodę z ulubionym hobby. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z blogiem, trafiłeś w dobre miejsce! Jestem otwarta na różne formy współpracy, które będą zgodne z moimi zainteresowaniami oraz charakterem bloga.

POMAGAM SPEŁNIAĆ MARZENIA!

Jeżeli marzysz o przejechaniu się psim zaprzęgiem, poznać psy północy, spędzić czas na łonie natury i dowiedzieć się czegoś ciekawego o sporcie psich zaprzęgów – dobrze trafiłeś! Czy to dziecko, czy to dorosły – nasze psy chętnie pokażą, jaką prędkość potrafi osiągnąć sześcio- lub siedmiopsi zaprzęg i pomogą Ci postawić pierwsze kroki w tym sporcie, zaś musherzy – opiekunowie psów, opowiedzą o treningach, zawodach, specyfikacji ras i zarażą miłością do psich zaprzęgów. Ja zaś zapewnię odpowiednią fotorelację, byś mógł otrzymać pamiątkę z tego niezapomnianego przeżycia!

Nasz zaprzęg liczy już 8 psów – 6 psów rasy Siberian Husky, jeden mix labradora z wyżłem (jedyny startujący zawodowo labrador w Polsce) oraz suczka wyżła niemieckiego. Wszystkie psy pochodzą z adopcji, mają za sobą ciężkie przeżycia i smutną przeszłość – dzisiaj startują z powodzeniem na zawodach międzynarodowych w całej Polsce, zdobywając wysokie miejsca i cieszą się życiem.

Na treningi można zapisywać się od września do końca kwietnia w czasie trwania sezonu startowego. Możliwe są treningi na saniach oraz w warunkach bezśnieżnych – na wózkach, hulajnogach, rowerach lub pieszo. Serdecznie zapraszamy do zapisów tutaj lub bezpośrednio na stronie jednego z naszych czołowych psów w teamie – Ziomka.

Treningi odbywają się w Sulejówku pod Warszawą!

Jeżeli masz własnego psa i chciałbyś spróbować swoich sił w tym sporcie – chętnie pomożemy! Zapisz się na wspólny trening: podpowiemy, jak trenować, do czego najlepiej nadaje się twój pies i doradzimy, co robić, by cieszyć się ze wspólnych treningów z pupilem!